Neprajníci Zo Západu - CHVM - 4 (CDr, Album)


2000
Label: Fukkavica Records - 04 • Format: CDr Album • Country: Slovakia • Genre: Rock • Style: Alternative Rock, Punk
Neprajníci Zo Západu - CHVM - 4 (CDr, Album)

CD Si moja nádej je tretím albumom Zboru ádza sa na ňom 13 piesní,ktoré sú vhodné k rôznym príležitostiam-Noc zázrakov,Vianočný príbeh a Božie dieťa -k Vianociam,Najmocnejšia láska,Pozdvihni svoj hlas,Iba Ty,ježiš-k íjmaniu,Hostina lásky-k obetovaniu,Nechajte maličkých ku mne prísť-k prvému íjmaniu,Pieseň pre kňaza-k prijmíciam,alebo k 5/5(3).

Biblija na hrvatskom na CD-u. Mario Essert i mladi Andjelko Katalenich (uccenik srednje sskole!) autori su izvrsnog CDa koji sadrzziBIBLIJU na hrvatskom jeziku, s velikim tehnicckim moguchnostima.

najnovejši člani , stran 4.

CD i DVD "O Islame". Hor Medžlisa Islamske zajednice Žepče je u junu godine izdao je svoj prvi album ilahija i kasida, pod nazivom O, islame! Inače, na albumu se nalazi i nekoliko reafirmisanih ilahija koje se dosad nisu izvodile uz muzičku pratnju kao i pojedine pjesme Muse Ćazima Ćatića i Rešada Kadića obrađene i pretočene u.

Kolekce dosud nezveřejněných nahrávek připravených pro čtvrté album, k jehož vydání však již z důvodu rozchodu kapely nikdy nedošlo. / PolyGram 2 ;- Kč: VELVET VIPER - The 4th Quest for Fantasy SPV/T.A.O.B. ;- Kč.


Απιστία - Χριστίνα Δελή, Παλόμα, Γιάννης Βασιλείου - Κι Ότι Θέλει Ας Γίνει - Ζωντανά (Vinyl, LP) Спроси, Звезда - Александр Башлачёв - Коллекция Легендарных Песен (CD) The Prince - Larry Carlton - Fire Wire (CD, Album)

3 thoughts on “Neprajníci Zo Západu - CHVM - 4 (CDr, Album)

  1. 4 je četvrti studijski album američke R&B glazbenice Beyonce, objavljen lipnja Dva singla su izašla: "Run the World (Girls)" je objavljen za digitalni download travnja "Best Thing I Never Had" je objavljen kao drugi singl s albuma 1. lipnja Estimated Reading Time: 3 mins.

  2. Zakódované album. Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte. Nahlásit album % na vše S kódem: Leto Akce platí do 8. Vytvořit fotodárky. Vytvořte si fotodárky. Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle .

  3. V našom kníhkupectve nechýbajú ani zahraničné CD. Na tejto stránke používame cookies, čo sú pomocné dáta, ktoré sa ukladajú vo Vašom prehliadači, aby webstránka mohla správne fungovať a aby sa Vám zobrazoval správny obsah.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP
BING